Individuální kurz opravy jízdních kol

Nehodí se Ti termín ani místo? Chtěl bys kurz uspořádat třeba v Chebu nebo naopak ve Zlíně? Máš partu kamarádů, kteří by do toho šli s Tebou, nebo plánujete firemní teambuilding?

Nabízíme možnost individuálního kurzu, který dokáže splnit všechny Vaše požadavky a přání. Místo konání kurzu bude na Vás, ať už to bude tělocvična, dílna, velký altán nebo snad park. Není potřeba mít vybavenou dílnu, vše potřebné včetně stojanů na kola přivezeme s sebou.

Cena tohoto kurzu je stanovena na 10 900 Kč (pro 1-5 osob) a nezáleží na tom kolik Vás přijde, cena do pěti osob zůstává stejná. Cena na osobu tedy vyjde na cca 2 200 Kč.

Co na kurzu budeme dělat? I tuto otázku necháme na Vás nebo můžeme jít podle naší standardní osnovy.

Kolo není tak složitý nástroj! I Ty se můžeš naučit, jak si ho opravit a udržet v dobrém stavu a ušetřit přitom stovky, někdy i tisíce korun za jeho servis.

Na kurzu se nejen dozvíš, jak kolo opravovat, ale hlavně si to prakticky vyzkoušíš pod dozorem profesionálního lektora, který rád povede tvé kroky a s ochotou poradí s nejčastějšími problémy.

Tento typ kurzu se hodí také jako perfektní teambuilding nebo firemní akce jako benefit pro aktivní zaměstnance.

Co si vzít s sebou

• kolo (není podmínkou, ale doporučujeme)
  • pohodlné oblečení (může se ušpinit)
  • poznámkové potřeby
  • dobrou náladu

Jak to bude na kurzu vypadat

Na kurzu budeš vybaven stojanem pro své kolo, pro příjemnější práci při opravách a názornějším popisu a ukázkách lektora. Kromě stojanu si vyzkoušíš práci s vhodným nářadím při základních opravách kola. Lektor vždy danou techniku vysvětlí a ukáže a následně si ji sám vyzkoušíš pod jeho dozorem, protože co si člověk sám vyzkouší, nejlépe si pamatuje.

Program školení

Program školení bude maximálně přizpůsoben Vašim přáním, níže uvádíme typickou náplň kurzu, kterou můžeme také projít.

1. čištění a mazání – naučíme se co, kdy a jak čistit a mazat
  2. běžná údržba – pravidelná kontrola, co, kdy a jak dotáhnout či povolit
  3. tipy a triky při výměně duše a sundání kola
  4. centrování kola doma i v terénu
  5. údržba kazety
  6. servis brzd – jejich seřízení a výměna
  7. péče o řetěz – měření, nýtování a výměna doma i v terénu
  8. údržba lanek
  9. seřízení přehazovačky a přesmykače
  10. nejčastější problémy se středy kola

Informace o kurzu

cena kurzu: 10 900 Kč + doprava 6,5 Kč/km

počet účastníku: 1-5 osob

rozsah: 8 hodin

Užitečné informace

Kde se bude kurz konat?
Místo konání kurzu je zcela na Vás – může to být u Vás v dílně, na dvorku, nebo třeba v parku.

Od kdy do kdy kurz probíhá?
Kurz probíhá dle předchozí domluvy. Je dobré se na kurz dostavit o 30 minut dříve.

Co si mám vzít s sebou na kurz?
Účastníci si přivedou své kolo, pohodlné oblečení (může se ušpinit), poznámkové potřeby a dobrou náladu.

Jak je to na kurzu s obědem?
Jídlo si zajišťuje každý sám. Hodinová pauza na oběd je kolem půl jedné. Dopoledne i odpoledne je jedna krátká pauza na občerstvení.

Do kdy je potřeba kurz zaplatit?
Přihláška je platná až po jejím zaplacení, je tedy dobré celou částku uhradit co nejdříve a tím si místo na kurzu zarezervovat. Bankovní účet: 2402518434 / 2010, jako variabilní symbol (VS) uveďte Vaše tel. číslo, které vyplníte u přihlášky na kurz.

Můžu změnit termín kurzu?
Termín kurzu je možné změnit nejdéle však 15 dní před konáním kurzu.

Novinka: Kurz jako dárek

Pokud chceš kurz darovat, uveď prosím jméno a příjmení obdarovaného. Ostatní kontaktní údaje uveď na sebe. Po předání dárku stačí napsat e-mail a kontaktní údaje upravíme na obdarovaného. Popřípadě si můžeš organizační informace přeposlat/předat. Počítáme s tím, že se nemusíš trefit do termínu, a proto si ho můžeš bezplatně změnit. Stačí napsat e-mail a přihlášku i platbu přesuneme.

Poukaz ve formátu PDF Vám zašleme do 48 hodin e-mailem. Do poznámky uveď heslo kurz jako dárek.

Přihláška na kurz

Objednávám na firmu